Náš oddíl‎ > ‎Vedení oddílu‎ > ‎

Jméno: Eliška Siblíková

Rok narození: 1997

Kontakt: eliska@siblikova.cz

Co v současné době dělám: Momentálně studuju na Klasickém a španělském gymnáziu v Bystrci. Kromě školy, abych se trochu odreagovasla dělám taky tanec, který miluju. Dřív jsem dělala street dance, ale teď jsem se pustila do společenských tanců.

Členem Junáka od: Do skautu jsem nastoupila ten rok, co jsem začala chodit na gymnázium, což byl asi rok 2009.

Funkce v oddíle: Už tři roky vedu družinku Lvíčat, což jsou naše nejstarší skautky. A jinak pomáhám s tím, co můžu :D

Skautská kvalifikaceKromě rádcáku (Rozrazil) jsem si před rokem udělala už i čekatelky (Fortis) a dokonce i zdravoťák Chameleon :)

Co mám ráda: Mám ráda.....hlavně skaut :D

Taky svýho kocourka, rodinu a čtení. Mám ráda fantasy knížky i filmy a miluju Velkou Británii a Irsko. Sleduju spoustu britských seriálů a filmů (např. BBC Sherlock)