Poslíček‎ > ‎

přidáno: 17. 12. 2017 1:52, autor: Dívčí Trojka Brno

SCHŮZKY

PegasovéV listopadu jsme holky seznámili s tříděním odpadu. Pomohli jsme Pejskovi a Kočičce vyčistit podlahu. Také proč je dobře se, aspoň jednou za čas, ráno protáhnout a že je dobré myslet i na to co jíme, aby jsme byli zdravé a náš organizmus správně fungoval.

Výsledek obrázku pro transylvánie upíři

JednorožciV listopadu jsme se s Jednorožci přemístily do daleké Transylvánie za upíry, pomoct naší nové kamarádce Mavis vyzdobit její hotel na Halloweenskou party. Mezitím, co jsme hledaly těžce schované předměty, které jsme potřebovaly najít, abychom vyrobily výzdobu, nás napadly zlí upíři. Naštěstí jsme se všechny dobře schovaly, takže se nikomu z nás nic nestalo. Jakmile to zlé upíry přestalo bavit, mohly jsme vylézt se svých úkrytů a vesele pokračovat. Nakonec se nám podařilo vyrobit spoustu pavouků, které jsme pak Mavis předaly.

HvězdičkyV listopadu si Hvězdičky procvičily znalosti o zdravovědě, které o něco i rozšířily. Na další schůzce dohrávaly Večerníčkovu hru. Dále jsme si společně vyplňovaly lucerničky. Na poslední schůzku si každá Hvězdiček měla připravit nějakou hru, kterou si společně zahrály.

LachtaniLachtánci se v listopadu podívali do Ruska a projeli si tvrdou Sibiř. Pro jistotu, kdyby se jim něco stalo, tak se naučili si obvazovat kotníky nebo jsme si řekli co by dělali s popáleninou nebo štípancem od vosy. Taky jsme se podívali do Indie, kde jsme došli na čajový dýchanek a holky dostaly svoje lucerničky. Taky měli svůj první družinkový výlet.

Lentilky - V listopadu jsme s Lentilkami zopakovaly základy zdravovědy v první letošní maskovačce, se kterou nám pomohla Bambula a některé z Veverek. Holky nedopadly vůbec špatně, ale na některých věcech je třeba ještě zapracovat, takže je nejspíš jasné, na co se budeme v příštích měsících soustředit. Mimo jiné jsme si zahráli i stolní hry, jako například Aktivity nebo Dostihy a sázky, při čemž se holky více poznaly a stmelily. (Frogy)

OSTATNÍ AKCE

Lachtani - družinový výlet

Náš výlet se odehrával ve velkém a tajemném čínském pralese. S holkami jsme se dostaly až k velké čínské budově, ze které jsme měly výhled na celé území. Po cestě jsme měli pár překážek jako např. jsme se museli vyhýbat čínským drakům a prasatům. Holky si z cesty odnesli výbavu do KPZ, kterou si získali splněním úkolů a znalost nové šifry - čínštiny. (Pepi)